Magazin fotózás • Napszeművegek | Tárgyfotózás nr. V
Magazin fotózás, PR cikk | Tárgyfotózás, műtermi fotózás
Magazin fotózás. Fotóstúdiónk felszereltsége kitűnően alkalmas reklám, tárgy fotó projektek élvonalbeli kivitelezésére. Rugalmas tervezés, költséghatékony megvalósítás jellemez minket, anyagilag nem lövünk ágyúval bolhára, nem duzzasztjuk fel az egyszerű megoldást igénylő projekteket nagyobb kaliberűre. Egyedül és kizárólag a kívánt képi hatás megvalósításával igyekszünk foglalkozni, minden egyéb ennek alárendelt részletkérdés nálunk.
Mindehhez az ország egyik legjobban felszerelt professzionális fotóműterme áll rendelkezésünkre Budapest belvárosában.
Magazin fotózás. Profi felszerelésekkel exkluzív, modern, budapesti fotóstúdióban készítjük fényképeinket. Rendeljen magazinokba, újságokhoz való magazin fotózást. Legyen az címlap fotó vagy egy belső kép, mindenféle igényes magazin fotózásra felkérhet!
Jól felszerelt műteremmel rendelkezünk, ahol partnereink igényét kielégítendően magas színvonalon tudjuk elkészíteni a kiadványokban megjelenő termék, illusztrációs és reklám fotókat. Modern stúdió felszerelésünk szükség esetén szállítható, így megrendelőink részére műtermünkön kívül, külső helyszínen is professzionális fotózást tudunk biztosítani.
Célunk a partnerekkel való tartós együttműködés. Ennek érdekében ügyelünk a megbízhatóságra, a minőségre és a leadási határidők pontos betartására.
Magazin fotózás | PR cikkek. PR cikknek azokat a cikkeket nevezi a public relations szakma és általában a szervezeti kommunikáció, amelyek a szervezettől a sajtó felé közvetített, hírértékűvé formált üzenetekből születnek, és nem kerülnek pénzbe. A PR-cikk mint szervezeti kommunikációs műfaj és módszer nagy előnye, hogy kölcsönös előnyökön alapuló kommunikációt testesít meg a kapcsolatok tudatos szervezése révén: célja az egyének, szervezetek és környezetük közötti megértés és bizalom megteremtése, fenntartása.
Magazin fotózás | Tárgyfotózás: [1] [2] [3]
Everling Csaba | fotográfus
+36 30/952 69 47
Építészeti fotózás • Westend Hilton Hotel | Építészetfotózás nr.II
Építészeti fotózás, irodafotózás, belsőépítészet fotózása | Katalógusfotózás, kreatív katalógus fotók készítése
Építészeti fotózás | Belsőépítészet fotózása. Integer feugiat commodo nisi id tempor. Praesent volutpat volutpat mi non commodo. Quisque vitae consequat metus. Vestibulum hendrerit velit at auctor interdum. Integer imperdiet at risus nec tincidunt. Mauris nec elit quis erat iaculis hendrerit. Morbi vestibulum tristique eros consectetur mollis. Sed eu urna eget leo blandit placerat at vel magna. Nam eget ullamcorper enim, vitae volutpat nisi. In vel ipsum non arcu sagittis blandit. Donec porttitor ac velit in eleifend. Nullam quis sollicitudin enim. Pellentesque tempus erat augue, a ullamcorper libero hendrerit id. Fusce nunc tortor, sagittis dictum vestibulum eu, dignissim nec purus. Pellentesque porttitor, eros sit amet sollicitudin blandit, eros augue vulputate massa, vitae feugiat quam quam ut tortor. Nullam venenatis magna eu enim mattis euismod.
Építészeti fotózás | Belsőépítészet fotózása. Mauris gravida interdum ullamcorper. Fusce interdum, eros non pulvinar volutpat, sem tellus venenatis diam, eu dignissim ipsum est id risus. Vestibulum fermentum, tortor vel interdum ultricies, purus nunc imperdiet metus, eu aliquam enim mauris eget libero. Donec arcu sapien, semper eget augue eu, tincidunt vehicula magna. Morbi eu cursus arcu. Integer suscipit urna magna, at feugiat nunc egestas dapibus. In tincidunt sollicitudin consectetur.
Építészeti fotózás | Belsőépítészet fotózása. Phasellus ullamcorper consequat ligula. Praesent id bibendum elit, eu rutrum massa. In bibendum enim ut nisl adipiscing, quis viverra nibh molestie. Pellentesque ac leo id tortor pharetra laoreet vel a dui. Quisque sed justo vel quam consequat facilisis varius a metus. Praesent rhoncus scelerisque massa vitae rutrum. Quisque id pretium dui. Donec eu gravida urna. Nunc pretium erat eget diam fermentum, in eleifend quam lobortis. Suspendisse ac dictum eros. Proin ultrices urna ut tortor pretium rutrum. Suspendisse molestie a tellus quis fermentum. Duis egestas, urna eu volutpat hendrerit, turpis velit porttitor turpis, vitae sollicitudin purus dui sed augue. Praesent sed gravida nibh, eu placerat leo.
Everling Csaba | fotográfus
+36 30/952 69 47
4 comments-
-
-
-
Everling Csaba
Reklámok | Tárgyfotózás
A reklámkészítők egyik legnehezebb feladata az, hogy megtalálják hogyan alakítható át egy tárgy képe reklámképpé, hogyan érhető el, hogy a kép a nézőben érzelmeket váltson ki, gondolatokat ébresszen, méghozzá olyanokat, amilyeneket a reklámtervező elképzelt.
Egy tárgy reklámképpé alakításánál rendkívül fontos figyelembe venni, hogy a reklám ne épüljön a tárgyra. A reklám nem épülhet a tárgyra, hanem annak egy jellemzőjére, melyet a vásárló szempontjából értékessé akar tenni. Ez a tulajdonság kell, hogy a reklám valódi tartalma legyen. Nem mosószert, hanem tökéletes tisztíthatóságot és illatot, nem szivart, hanem ízletes aromát, nem ruhát, hanem elegáns megjelenést reklámoznak. Nagy hiba, ha azonosítjuk a tárgyat, vagyis a közlés másodlagos szereplőjét, a tulajdonsággal, ami a közlés főszereplője.
Mielőtt megalkotjuk a reklámképet meg kell határozni, mit akarunk közölni, mi legyen az üzenet. Csak ezután lehet hozzáfogni a kép megszerkesztéséhez. Ha egy meglévő képhez keressük a jelentést, akkor ez eleve kudarcra van utalva, a reklám elvéti a közlést. A hatásos reklámkép mindig előre meghatározott jelentésre épül, és ezt a jelentést a megfelelő formában továbbítani tudja.
2012-06-04 at 09:26
Everling Csaba
Hangulatfotózás | Hangulat fotó | Műtermi-fotózás
A CCG Fotóstúdiótól, a jól megszokott minőségben.
Legyen bármilyen vállalkozása, a professzionális reklámfotó elengedhetetlen a sikerhez.
Biztosan látta már, hogy egy-egy gyorsétterem szendvicse lefényképezve kacsint Önre az adott hely kirakatából. Biztosan érezte már, hogy legszívesebben beleharapna a kirakatba.
Hogy megvásárolná az adott reklámban szereplő terméket, de nem holnap.
Azonnal.
A titok nem túl nagy.
Ezen marketingfogás egyik legfőbb sajátossága, hogy olyan minőségben készülnek el a reklámfotók, amelyek a fogyasztóban felkeltik a vásárlási szándékot.
Természetesen nagyon fontos ehhez a kiváló minőségű termék is, de mi a helyzet azzal az esettel, amikor a termék adott, de a cég nem rendelkezik a reklámfotózás olykor több milliós költségével?
Mi erre is kínálunk megoldást: hangulatfotózás
Professzionális tárgyfotózást vállalunk, és olyan minőségű reklámfotó szolgáltatást kínálunk kedves ügyfeleink részére, amely a legnagyobbak számára is tökéletesen elfogadható minőségű.
A különbség annyi, hogy az áraink nem elrugaszkodottak, így bármely vállalkozás megteremtheti önmagának a sikerhez szükséges reklámfotók elkészítésével a stabil jövő biztos hátterét.
2012-06-21 at 13:36
Everling Csaba
Prospektus fotózás | A színek hatása
A megfelelő színek kiválasztása rendkívül fontos a reklámokban, mert minden szín meghatározott módon hat az emberre. A színek hatását egyfelől a szervezetre gyakorolt közvetlen befolyásuk határozza meg, másfelől, azok az asszociációk, melyeket a színek múltbeli tapasztalat alapján kiváltanak.
2012-06-26 at 10:25
Everling Csaba
Prospektus fotózás | A színek élettani hatása
A színek különbözőképpen hatnak idegrendszerünkre, ezek a hatások következménye lehet a vérnyomásunk változása, hideg vagy meleg érzet, pulzusszám növekedése, légzés ritmusának változása stb. Ezeket a fiziológiai változásokat úgy érzékeljük, hogy szorongunk, rossz a közérzetünk, melegünk van stb.
Számos kutatást végeztek a színek élettani hatásáról, melyek során kiderült, hogy a piros növeli az izomzat feszültségét, a percenkénti pulzusszámot, a vérnyomást, gyakoribb lesz a légzés. A narancssárga növeli a pulzusszámot, gyorsítja az anyagcserét. A zöld csökkenti a vérnyomást, tágítja az ereket. A kék csökkenti a pulzusszámot, a lázat, a vérnyomást. Az ibolya serkenti a szívműködést. A színeket a közérzetre, figyelemre gyakorolt hatásuk alapján különböző csoportokba osztották:
Hideg és meleg színek
A piros, a narancssárga, a sárga meleg színek. A kék, a zöld, az ibolya hideg színek. A levegő hőmérsékletét hidegebbnek érezzük egy kékre festett szobában. Ezt a hatást üzletekben, áruházakban is felhasználják. Az ételek, tejtermékek, húsok frissen tartására hideg levegő kell, ezért ezeket a részlegeket gyakran hideg színek felhasználásával alakítják ki. Ugyanezt az elvet a különböző ételek és italok csomagolásánál és a reklámfotóknál is alkalmazzák.
Világos és sötét színek
Világos színek: sárga, narancssárga, sárgászöld, világoszöld, élénkpiros és fehér. Ezek a színek tágítják a teret és fokozzák a világosság érzetét.
Sötét színek: kék, ibolya, sötétzöld, sötétvörös, fekete szűkítik a teret.
Közelítő és távolító, kisebbítő és nagyobbító színek
A meleg színeknek közelítő hatásuk van, a hideg színeknek távolító. A meleg színű tárgyak optikailag nagyobbnak tűnnek egy fényképen A sárga tűnik a legnagyobbnak, a fekete a legkisebbnek. Ezeket a hatásokat óriásplakátoknál, kiállítási standoknál, POP ill. POS eszközöknél lehet hatékonyan felhasználni.
Izgató és nyugtató hatású színek
A meleg színek általában izgató hatásúak, a hideg színek nyugtatóak. Az izgató hatású színeket sikeresen alkalmazhatjuk események, rendezvények népszerűsítésére vagy olyan termékek reklámjaiban, ahol ez kifejezetten indokolt lehet, pl.: alkoholos italok, sportautók stb.
Figyelemfelkeltő színek
A reklámban az egyik legfontosabb szempont a figyelemfelkeltő hatás. Ha a színeket egymagukban vizsgáljuk, akkor elmondhatjuk, hogy a meleg és világos színek figyelemfelkeltőek. A tiszta és telitett színek szintén jobban vonzzák a tekintetet, mint a telítetlen, szürkével fedett színek. A fegyelemfelkeltő hatás fokozható, ha még egy vagy legfeljebb kettő színt felhasználunk háttérként. Az előtérben és a háttérben levő színek kontraszthatását a kisegítő színekkel tudjuk a legjobban kihasználni. Ilyenek a fekete-fehér, piros-zöld, sárga-kék.
A színek felhasználásánál a reklámokban fontos tudni, hogy a túl sok szín alkalmazása az ellenkező hatást éri el. Az emberi szem egyszerre háromnál több színt nem képes figyelmesen felfogni. Több szín alkalmazásánál a hasonló színeket érdemes csoportokba rendezni.
2012-06-26 at 10:35